Прочитај пред да отвориш тема

Go down

Прочитај пред да отвориш тема Empty Прочитај пред да отвориш тема

Пишување by Ryan Garcia on Нед Сеп 11, 2016 5:00 pm

Доколку имате добар предлог или идеја и сакате да ја споделите со останатите играчи пополнете го формуларот:

[Идеја]:
[Предлог]:

Име и презиме(на сервер):
За што се работи:
Објаснување:

Ryan Garcia
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

Преглед на профилот на членот http://lc-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот