Правило пред да отвориш тема.

Go down

Правило пред да отвориш тема. Empty Правило пред да отвориш тема.

Пишување by Ryan Garcia on Нед Сеп 11, 2016 4:57 pm

Доколку имате проблем со вашиот акаунт на сервер пријавете тука.

Име_Презиме на сервер(латиница):
Левел:
Кој е проблемот:
Слика или видео:


И задолжително е пишување кирилица!!

ЗАБРАНЕТО КОМЕНТИРАЊЕ ВО ТЕМИ ВО СУПОРТ
Ryan Garcia
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

Преглед на профилот на членот http://lc-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот