Mini Update 1.5

Go down

Mini Update 1.5 Empty Mini Update 1.5

Пишување by Ryan Garcia on Сре Сеп 21, 2016 2:34 pm

Сервер LightCrew Gaming Ке се изврши Глобал Рестарт и Мини Упдате.
После успешниот Глобал ке се средат сите бугови.. ке биде порп поинтересно ке има повеќе играчи.
Коли/Мотори/Бродови/Летала/Фирми/Фабрики/ФастФудови/Бизниси Ке има све на Бај по 50к Највеке!
Најактивните Админи/Гм/Лидери ке бидат вратени.
Серверот ке биде заклучен по потреба но нема да биде секогаш заклучен
Останете со најдобрите.
Ryan Garcia
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

Преглед на профилот на членот http://lc-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот