Правило пред да отвориш тема.

Go down

Правило пред да отвориш тема. Empty Правило пред да отвориш тема.

Пишување by Ryan Garcia on Пон Сеп 12, 2016 12:32 am

Доколку имате предлог за Евент (настан) проследете и потполенте го следново.

» Ваше име и презиме [IC]:
» Како се вика настанот[Event]:
» Што е потребно дасе одржи тој настан[e.x: Кола/мотор]:
» Појаснување за настанот:

Вашиот предлог ќе биде разгледан и реализиран , доколку е возможно да се одржи, и воедно е интересен за забава и рекреација на играчите тој настан ќе биде прифатен и одржан.
НАПОМЕНА: Темата oтварајте ја со наслов [Предлог] Евент
Ryan Garcia
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

http://lc-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот