Правила на форум

Go down

Правила на форум Empty Правила на форум

Пишување by Ryan Garcia on Нед Сеп 11, 2016 6:38 pm

Тука може да ги видите накратко правила на овој форум кој мора задолжително да ги почитувате во спротивно ке бидете банирани


-Задолжително мора да пишувате на кирилица
-Забрането е омаловажување,навреда,пцуење,закани и слично
-Забрането е користење мулта (регистирање на повеќе акаунти)
-Несмеете да користите содржина која припаѓа на некоја друга вебстрана или форум
-Спам е строго забранет (пишување повеќе пати непотребни одговори во иста тема или отвање на исти нови теми)
-За да отворите нова тема мора да ја отворите во борд каде што припаѓа
-Порнографија е строго забранета
Ryan Garcia
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

Преглед на профилот на членот http://lc-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот