Правило

Go down

Правило         Empty Правило

Пишување by Ryan Garcia on Нед Сеп 11, 2016 6:36 pm

Правило за пријавување на опоменат играч.

Име и презиме на опоменатиот:
Доказ(слика/видео):
Причина:

Насловот на темата треба да гласи:
- Ime_Prezime опоменат од администратор Ime_Prezime
Ryan Garcia
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

Преглед на профилот на членот http://lc-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот