Задолжително прочитај пред да пријавиш некого.

Go down

Задолжително прочитај пред да пријавиш некого. Empty Задолжително прочитај пред да пријавиш некого.

Пишување by Ryan Garcia on Нед Сеп 11, 2016 6:19 pm

-[Пцовки во OOC] = 2 часа ДХ
-[Тешки навреди во OOC] = 2 часа ДХ
-[Тешки пцовки во IC] = 1 час ДХ
-[OOC Закани] = 2 часа ДХ

Доколку админ ве фати дека пцуете некого ке биднете казнети со warn
Ryan Garcia
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

Преглед на профилот на членот http://lc-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот