Задолжително прочитај пред да играш

Go down

Задолжително прочитај пред да играш Empty Задолжително прочитај пред да играш

Пишување by Ryan Garcia on Нед Сеп 11, 2016 4:38 pm

»  Ние не одговараме за пробивање на вашиот акаунт.
»  Не одговараме за исчезнување на ваши пари во игра или било каква друга имовина.
» Доколку сте неактивен одредено време имот ке ви бидне продаден и отстапен на други играчи.
» Доколку сте отсутен повеќе од 1 месец не е прифатливо никакво отсуство и имот ке бидне отстапен на нови играчи.
» При регистрација на акаунт внесете валидна ваша емаил адреса бидејќи тој маил е вистински власник на вашиот акаунт и само преку тој емаил може да си го повратите вашиот акаунт при негово губење
» Заштитете го вашиот акаунт со јака лозинка(користете букви и бројки Не заборавајте лозинка несмее да биде со SPACE)  и не ја кажувајте на никого ниту на администратор доколку некој ви бара пасворд пријавете го на админ.
» Не го давајте вашиот пасворд на никого ниту на администратор.
Ryan Garcia
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

Преглед на профилот на членот http://lc-gaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот